İkiz Bebeklerin Doğum Hikayesi

İkiz Bebeklerin Doğum Hikayesi

Sezen Gür ile 40 Haramiler eğitim programından tanışıklığımız var.O zamandan beri sürekli bir araya gelir sohbet ederiz. Kendisi son aylarda güzel bir bekleyişin içindeydi.İkizlere hamile olan Sezen, doğuma iki hafta kala bir kaç doğum fotoğrafçısı arkadaşımızla bizi evine davet etti. Bizden de önemli bir isteği vardı, bizim meşhur tramisu tatlımız :) .Tatlımızı yaptık, Sezen’e geldik.Dila Taşman,Tuba Sönmezöz,Sezen Gür (ikiz kızları ) ve biz oturduk masaya.Yedik,içtik,sohbet ettik.Bolca ikizlerden bahsettik.İkizlerin odalarını gezdik,kıyafetlerini sevdik. Defne ve Nehir ne şanslılar, çok güzel bir anne ve babaya sahip olacaklar.

Sezen Gür Ziyareti

Sezen Gür Ziyareti

Sohbet o kadar güzeldi ki saatin ilerleğini farkedemedik.Dila Taşman, kargodan paket beklediği için biraz erken kalktı.Tuba, Sezen ve biz sohbeti ilerletirken Sezen bir ara kayboldu. Sezen’in çok tatlı yardımcısı yanımıza gelerek, Sezen’in suyunun  geldiğini söyleyince hepimizi bir panik sardı.Ona belli etmeden yardımcı olmaya çalıştık.Sezen’in yüzündeki o endişeli,tatlı bakışı unutmayacağız :).Hemen doktoru aradık,hastaneye gelmemizi istedi. Sezen’i, ablasıyla beraber  hastaneye gönderdik. Sonra bizi bir telaş kapladı, zira 3 fotoğrafçısının da  makinası yanında değildi.Hepimiz evlere dağıldık, makinasını kapan Sezen’in doğuma koşacaktı. Cuma akşamı İstanbul trafiği sözkonusuydu ve  o trafikte Anadolu yakasından Amerkan Hastanesi’ne gidecektik. Yol boyunca Sezen’in ablası Sinem ile, Sezen’in durumunu an be an konuştuk..Tuba ile ” nerdesin, yetişebilecek miyiz?” i  :)  Sezen’in ikizleri annelerinin doğum fotoğrafı olsun istediler ve bizi beklediler.Soluk soluga bir koşuşturmadan sonra Amerikan Hastanesi’ne varmıştık.Tam doğum için ameliyathaneye girmek üzeryken yetiştik.Sezen’in gözlerindeki ışıltıyı bile çektik. Tuba doğum anını çekerken bizde geride kalan heyecanı ve Sezen’in bebekleri ile kavuşmasını çektik.

Sezen Gür Doğum

Sezen Gür Doğum

Sezen Gür'ün İkizleri

Sezen Gür’ün İkizleri

 

İkizler çok şükür ki sağlıklı bir şekilde doğdular.Her doğumda bir mucizeye tanık olduğumuz için çok duygulanıyoruz.Ancak bu seferki daha bir başkaydı.Sezen’in gözlerindeki o sevinç ve mutluluk, bizi mutluluktan ağlattı.İkizlerin de,  1 değil 3  fotoğrafçı ile doğumu fotoğraflanmış oldu :)

Defne ve Nehir, bize çok hoş bir süpriz yaptılar.

Defne ve Nehir dünyamıza hoşgeldiniz. Sevgili  Sezen ; bebeklerini sağlıkla büyüt,analı babalı büyüsünler.

İkizlerin Doğum Fotoğrafçıları

İkizlerin Doğum Fotoğrafçıları

 

4 Yorum

 1. Bir ikiz annesi olarak arkadaşınızı tebrik ediyorum,kolay gelsin diyorum :)Kendiminkileri hatırladım bakınca, ne kadar minik olduklarını :) Fotoğraflar çok hoş olmuş her zamanki gibi, elinize, gözünüze sağlık.. Sevgiler

  • moriz

   İkizler ve Sezen’in o anki duygularını yaşamak çok güzeldi.Müthiş bir an.Çok şanslısınız kızlar :)

 2. Cok keyifli bir yazi olmus kizlar. Guzel bir ani olarak kalacak hepimiz icin. ;))

  • moriz

   Dilacım;
   Çok heyecanlı bir gündü bizim içinde.İkizler bize güzel bir süpriz yaptılar gerçekten :)

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>