Moriz Doğum ve Yenidoğan Çekim Detayları Hk.

* Doğum Paketi   

   Doğum öncesinde odada anne-baba adayının heyecanı, doğum anı, bebeğin ilk ölçümleri, bebeğin anneyle ve babayla ilk kavuşma anı, ilk emzirme ve aile fotoğraflarından oluşan doğum hikayesini çekilir.Süreçte 200 ila 300 arasında fotoğraf teslim edilir. Tüm çekimler yüksek çözünürlükte ve baskıya hazır çözünürlükte wetransfer.com aracılığı ile gönderilir.

Ücreti 1.300 TL dir.   

 *Doğumdan sonraki gün fotoğraf çekimi +500 TL dir. Gece gerçekleşen normal doğumlarda  emzirmeye kadar olan süreç çekilir. Aile çekimi için gün ışığında tekrar çekim yapılır, 2. Gün çekimi olarak ücretlendirilir.

 *Sadece 2. gün doğum çekimi ücreti  1.300 TL dir.

 * Doğum Video Paketi

Doğum hikayesini kısa bir film eşliğinde size sunuyoruz.Doğum sürecinde çekilen kısa videolar montajlanarak hazırlanır.Videolarımıza https://vimeo.com/morizphotography linkten ulaşabilirsiniz.

Ücreti 2.300 TLdir.

*Doğumdan sonraki gün video çekimi +500 TL dir. Gece gerçekleşen normal doğumlarda  emzirmeye kadar olan süreç çekilir. Aile çekimi için gün ışığında tekrar çekim yapılır, 2. Gün çekimi olarak ücretlendirilir.

 

*Yenidoğan Çekimi 

Doğumdan sonra ilk 10 gün içerisinde gerçekleşen yenidoğan çekimidir.Sizin seçeceğiniz konseptler olabileceği gibi, biz yeni konseptler de hazırlayabiliriz. Hazırlanan dekora uyuyan bebek yerleştirilir ve farklı açılardan fotoğrafı çekilir..Çekimler için özel olarak hazırlanan aksesuarlar yada kullanılan kıyafetler, çekeceğimiz konseptlere uygun olarak kullanılır.. Çekimler ortalama 2-3 saat sürer.Çekilen fotoğrafların tüm iyi olanları photoshopta basit düzenlemeler yapılarak (ışık,renk,kadraj)  yüksek çözünürlükte wetransfer.com aracılığı ile gönderilir. 

Yenidoğan çekimlerimizi buradan görebilirsiniz. http://bit.ly/WwmmXD  

  * Çekimler Ataşehir’de yer alan stüdyomuzda yapılır, adres detayı size gönderilir.

  *Size ayrılan saatlerde stüdyoda olmanız , verimli bir çekim için önemlidir.

5 Konsept için ortalama 50  adet fotoğraf  işlenerek teslim edilir. 

* ”5 Konsept Yenidoğan Çekimi ” ücreti 2.000 TL   

* ”3Konsept Yenidoğan Çekimi ” ücreti 1.500 TL dir.

* İkiz yenidoğan çekimlerinde paket ücreti % 50 fazladır.

*Anne, baba, kardeşlerle birlikte çekim istenirse ,yenidoğan çekiminin ardından yaklaşık 30 dk süren aile çekimi yapılabilir. Ücreti 500 TL dir.

Aile çekimlerimizi buradan görebilirsiniz.http://bit.ly/14RsnTt 

* Kendi evinizde yenidoğan çekimi  istenildiği takdirde sadece taşımaya uygun konseptlere ait malzemeler getirilerek 3 konsept çekilir.Ücreti 2.000 TL dir.Ayrıca yol ücreti ilave edilir.

 

**** İstanbul’da  Zeytinburnu ve sonrası, Maslak ve sonrası , Kemerburgaz, Gebze çekimlerinde 300 TL yol ücreti alınır.

 

Ödeme çekim günü nakit alınır.

* Fotoğraflar, photoshopta renk, ışık, kadraj gibi temel düzenlemeleri yapılıp, 4 hafta sonra Wetransfer ile mailinize gönderilir, maildeki linki tıklayarak fotoğraflarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 * Albüm için 3 ay içinde  fotoğrafların seçilip gönderilmesi gerekmektedir.

Fiyatlar İstanbul için geçerli olup,diğer şehirler için yol ve gerekirse konaklama ücreti alınır.

Fotoğraflar teslim edildikten sonra kısa bir süre saklanır, arşivlenmez.

* Fatura talebinde çekim bedeline  %18 KDV ilave edilir.   Fotoğraflar teslim edildikten sonra kısa bir süre saklanır, arşivlenmez.


Fotoğrafların sosyal medyada yayınlanmamasının istenmesi durumunda ücret farkı ödenir. 

(Sosyal medya, çekimlerimizi yayınlayarak işimizi, markamızı tanıttığımız ve bize ulaşmak isteyenler için, marka sayfamıza bakarak fikir sahibi olabileceği mecradır, online dergi niteliğindedir.Sizin için yapılan çekimlerimizin yayınlanmamasını istemeniz durumunda çekim ücreti kadar ücret ödenir.)

 

 

Albümler  

Albüm istenirse ayrıca çalışılır. Fotoğraf baskı kalitesinde  panoramik bir albüm hazırlanır.Örnek albüm için Instagram storylerine bakabilirsiniz.Stüdyo çekimlerinde örnekleri görebilirsiniz.  Albüm, 10 sayfa 20 yapraktır.(gerektiğinde 18 sayfaya kadar artırılabilir, sayfa sayısı ayrıca ücretlendirilir.

 

* 20*40 cm (Kapalı hali 20*20 cm )  albüm 400 TL

 

* 30*60 cm (Kapalı hali 30*30 cm ) albüm 650 TL

 

* 30*90 cm (Kapalı hali 30*45 cm ) albüm 900 TL