Moriz Doğum ve Yenidoğan Çekim Detayları

 

* Mini Doum Paketi   

   Doğum öncesinde odada anne-baba adayının heyecanı, doğum anı, bebeğin ilk ölçümleri, bebeğin anneyle ve babayla ilk kavuşma anı,ilk emzirme ve aile fotoğraflarından oluşan doğum hikayesini çekilir.Süreçte 200 ila 300 arasında fotoğraf çekilmektedir. Tüm çekimler yüksek çözünürlükte ve baskıya hazır halde, size özel tasarlanan USB stick ile teslim edilir.

USB stick ile size ulaştıktan sonra seçtiğiniz fotoğraflardan hazırladığımız albüm taslağını baskıdan evvel sizinle paylaşıp, varsa isteklerinize göre değiştiriyoruz.

20*20 cm boyutlarında 10 sayfa fotoğraf baskı Photobook album teslim edilir.  Fiyatı 800 TL dir.    

 

* Doum Paketi

Doğum öncesinde odada anne-baba adayının heyecanı, doğum anı, bebeğin ilk ölçümleri, bebeğin anne ve babayla ilk kavuşma anı,ilk emzirme ve aile fotoğraflarından oluşan doğum hikayesini çekilir.Süreçte 200 ila 300 arasında fotoğraf çekilmektedir. A3 boyutunda bir adet forex baskı adresine gönderilir. Seçilen fotoğraflardan oluşan özel bir video hazırlanır. Örnek videoyu izlemenizi öneririzhttp://www.morizphotography.com/mutluluklarinizin-fotografi-olsun/    Tüm çekimler yüksek çözünürlükte ve baskıya hazır halde, size özel tasarlanan USB stick ile teslim edilir.  

USB stick ile size ulaştıktan sonra seçtiğiniz fotoğraflardan hazırladığımız albüm taslağını baskıdan evvel sizinle paylaşıp, varsa isteklerinize göre değiştiriyoruz.

20*20 cm boyutlarında 10 sayfa fotoğraf baskı Photobook album teslim edilir.Fiyatı 1.000 TLdir.

 

**Doğumdan sonraki gün fotoğraf çekimi +350 TL dir.

 

* Doum Video Paketi

Doğum hikayesini kısa bir film eşliğinde size sunuyoruz.Videolarımıza https://vimeo.com/morizphotography linkten ulaşabilirsiniz.

Fiyatı 1.200 TLdir.

**Doğumdan sonraki gün video çekimi +350 TL dir.

 

 

 

-  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 

*Albümlü Yenidoğan Çekimi  ( Küçük Paket )

Sizin seçeceğiniz 3 farklı konseptten oluşur. Doğumdan sonra ilk 15 gün içerisinde gerçekleşen yenidoğan çekimidir.Evinizde gerçekleşir.Küçük prodüksiyonlarla evinizde küçük stüdyo ortamı kurarak bebeğinizin konforu bozulmadan yapılır.Kullanılan aksesuarlar çekeceğimiz konsepte uygun olarak bizim tarafımızdan getirilir. Çekimler gün ışığında , flaş kullanılmadan yapılır.Ortalama 4 saat sürer.Tüm çekimler yüksek çözünürlükte USB stick ile teslim edilir. Yenidoğançekimlerimizi buradan görebilirsinizhttp://bit.ly/WwmmXD

Ortalama 50  fotoğraf işlenerek teslim edilir.

20*20 cm boyutlarında 10 sayfa fotoğraf baskı Photobook album teslim edilir.

Fiyatı 1.200 TL dir.     

 

* İstenirse newborn çekiminin ardından yaklaşık yarım saatlik aile çekimi yapılabilir. Aile çekimlerimizi buradan görebilirsiniz. http://bit.ly/14RsnTt  Fiyatı 350 TL dir.

 

* Albümlü Yenidoğan Çekimi  ( Büyük Paket )

Sizin seçeceğiniz 6 farklı konseptten oluşur. Doğumdan sonra ilk 15 gün içerisinde gerçekleşen yenidoğan çekimidir.Evinizde gerçekleşir.Küçük prodüksiyonlarla evinizde küçük stüdyo ortamı kurarak bebeğinizin konforu bozulmadan yapılır.Kullanılan aksesuarlar çekeceğimiz konsepte uygun olarak bizim tarafımızdan getirilir. Çekimler gün ışığında, flaş kullanılmadan yapılır. Tüm çekimler yüksek çözünürlükte, USB stick ile teslim edilir.Yenidoğan çekimlerimizi buradan görebilirsiniz. http://bit.ly/WwmmXD 

20*20 cm boyutlarında 10 sayfa fotoğraf baskı Photobook album teslim edilir.

Fiyatı 1.700 TL dir.

Albümler

 

 * Cep Albüm/Fotokitap Albüm  /Fotoğraf Baskı Panoramik Albüm

* 14*14 cm ölçülerinde, 10 sayfa, fotoğraf baskı bir albümdür.2 adet sipariş verilir.2 adet albümün  Fiyatı 250 TL dir.
* 30*30 fotoğraf baskılı, 10 sayfa 20 yaprak panoramik albüm  + 300 Tl fark ödeyerek  paket albümünü değiştirme şansınız var.
* 30*30 ölçülerinde fotoğraf baskılı, 10 sayfa panoramik albüm ile birlikte, 14*14 cm ölçülerinde 10 sayfa 2 adet cep albümü 
   paket fiyatı  + 500 TL fark ödeyerek  paket albümünü değiştirme şansınız var.

 

   

      * Teslimat doğumdan sonra yaklaşık 4 hafta sonra yapılır. Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderilir.
      *  Albüm için fotoğraf seçimleri teslimattan sonra 1 ay içerisinde bildirilmelidir. 1 aydan sonraki album talepleri geçersiz olacaktır.
      * Çok acil bir durum olmadığı sürece doğum çekimi aynı gün tamamlanır. Ertesi gün çekimi ayrıca ücretlendirilir.
      * Gece gerçekleşen acil doğumlarda taksi ücreti alınır. (00:00- 07:00 saatleri arasında)
      * Fiyatlar İstanbul için geçerli olup,diger şehirler için yol ve gerekirse konaklama ücreti alınır.
      * İstanbul'da Kemerburgaz, Gebze ve Zeytinburnu ve sonrası, Maslak ve sonrası çekimlerinde 150 TL yol ücreti alınır.
      * Ödeme; rezervasyon yapıldığında 200 TL'si kapora olarak alnır,kalanı çekim günü peşin alınır.
      * İkiz yenidoğan çekimlerinde;toplam tutara % 50 fark alınır. 

      * Çekim bedeline  %18 KDV ilave edilir.