Moriz Doğum ve Yenidoğan Çekim Detayları Hk.

* Doğum Paketi   

   Doğum öncesinde odada anne-baba adayının heyecanı, doğum anı, bebeğin ilk ölçümleri, bebeğin anneyle ve babayla ilk kavuşma anı, ilk emzirme ve aile fotoğraflarından oluşan doğum hikayesini çekilir.Süreçte 200 ila 300 arasında fotoğraf teslim edilir. Tüm çekimler yüksek çözünürlükte ve baskıya hazır çözünürlükte wetransfer.com aracılığı ile gönderilir.

Size gönderdiğimiz fotoğraflardan seçtiklerinizle hazırladığımız albüm taslağını, baskıdan evvel sizinle paylaşıp, varsa isteklerinize göre değiştirilebilir.20*20 cm boyutlarında 10 sayfa fotoğraf baskı panoramik  album hediye edilir. Ücreti 1.000 TL dir.   

 *Doğumdan sonraki gün fotoğraf çekimi +400 TL dir. Gece gerçekleşen normal doğumlarda  emzirmeye kadar olan süreç çekilir. Aile çekimi için gün ışığında tekrar çekim yapılır, 2. Gün çekimi olarak ücretlendirilir.

 *Sadece 2. gün doğum çekimi ücreti 650 TL dir.

 

 * Doğum Video Paketi

Doğum hikayesini kısa bir film eşliğinde size sunuyoruz.Doğum sürecinde çekilen kısa videolar montajlanarak hazırlanır.Videolarımıza https://vimeo.com/morizphotography linkten ulaşabilirsiniz.

Ücreti 1.500 TLdir.

*Doğumdan sonraki gün video çekimi+400 TL dir. Gece gerçekleşen normal doğumlarda  emzirmeye kadar olan süreç çekilir. Aile çekimi için gün ışığında tekrar çekim yapılır, 2. Gün çekimi olarak ücretlendirilir.

 

*Yenidoğan Çekimi 

Doğumdan sonra ilk 10 gün içerisinde gerçekleşen yenidoğan çekimidir.Sizin seçeceğiniz konseptler olabileceği gibi, biz yeni konseptler de hazırlayabiliriz. Hazırlanan dekora uyuyan bebek yerleştirilir ve farklı açılardan fotoğrafı çekilir..Çekimler için özel olarak hazırlanan aksesuarlar yada kullanılan kıyafetler, çekeceğimiz konseptlere uygun olarak kullanılır.. Çekimler ortalama 2-3 saat sürer.Çekilen fotoğrafların tüm iyi olanları photoshopta basit düzenlemeler yapılarak (ışık,renk,kadraj)  yüksek çözünürlükte wetransfer.com aracılığı ile gönderilir. 

Yenidoğan çekimlerimizi buradan görebilirsiniz. http://bit.ly/WwmmXD  

  * Çekimler Ataşehir’de yer alan stüdyomuzda yapılır, adres detayı size gönderilir.

  *Size ayrılan saatlerde stüdyoda olmanız , verimli bir çekim için önemlidir.

5 Konsept için ortalama 70  adet fotoğraf  işlenerek teslim edilir. 20*20 cm boyutlarında ve 10 sayfa, kaliteli fotoğraf baskı panoramik  album hediyemiz olup,  sizin seçeceğiniz fotoğraflardan tasarımı yapılır.

* ”5 Konsept Yenidoğan Çekimi ” ücreti stüdyoda 1.500 TL , evinizde çekim istediğinizde 3 Konsept 1500 TL dir.     

* Mini yenidoğan çekimi  3 konsept olup 1.200 TL dir.

* İkiz yenidoğan çekimlerinde paket ücreti % 50 fazladır.

*Anne, baba, kardeşlerle birlikte çekim istenirse ,yenidoğan çekiminin ardından yaklaşık yarım saatlik aile çekimi yapılabilir.

Aile çekimlerimizi buradan görebilirsiniz.http://bit.ly/14RsnTt 

Ücreti 400 TL dir.

 

**** İstanbul’da  Zeytinburnu ve sonrası, Maslak ve sonrası , Kemerburgaz, Gebze çekimlerinde 200 TL yol ücreti alınır.

 

Ödeme çekim günü nakit alınır.

* Fotoğraflar, photoshopta renk, ışık, kadraj gibi temel düzenlemeleri yapılıp, 4 hafta içinde Wetransfer ile mailinize gönderilir, maildeki linki tıklayarak fotoğraflarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

* Albüm için fotoğraf seçimleri teslimattan sonra 3 ay içerisinde bildirilmelidir. 3 aydan sonraki album talepleri geçersiz olacaktır.

Fotoğraflar albüm süresi olan 1 ay sonrasında silinir, arşivlenmez.

* Fiyatlar İstanbul için geçerli olup,diger şehirler için yol ve gerekirse konaklama ücreti alınır.

* Çekim bedeline  %18 KDV ilave edilir.   

Fotoğrafların sosyal medyada yayınlanmamasının istenmesi durumunda ücret farkı ödenir.

 

Albümler  

*Albüm istenirse ayrıca çalışılır. Fotoğraf baskı ve panoramik bir albüm sunuyoruz.Albüm örneğini çekim esnasında size gösteriyoruz.Albüm, 10 sayfa 20 yapraktır.(gerektiğinde 18 sayfaya kadar artırılabilir, sayfa sayısı ayrıca ücretlendirilir.)

 

* 20*40 cm (Kapalı hali 20*20 cm ) albüm 300 TL

 

* 30*60 cm (Kapalı hali 30*30 cm )albüm 500 TL

 

* 30*90 cm (Kapalı hali 30*45 cm )albüm 700 TLdir.